strona główna >> tenis

Tenis

Misja

Szkoła tenisa ziemnego Aktiv team działa na terenie woj. śląskiego. Jej głównym celem jest propagowanie gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie jego techniki wśród wszystkich grup wiekowych od najmłodszych przedszkolaków do seniorów. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów i trenerów czynnie uprawiających tenis ziemny, co jest podstawą wysokiego standardu treningów i zajęć indywidualnych.

Celem naszym jest zwiększenie zainteresowania tenisem ziemnym, poprzez dostosowywanie się indywidualnie do potrzeb naszych klientów.

Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego i do nauki ogólnorozwojowej i elitarnej dyscypliny sportu, jaką jest tenis ziemny. Gwarantujemy, że będziecie Państwo w pełni zadowoleni z prowadzonych przez nas zajęć i treningów, a tenis stanie się nieodłącznym elementem aktywnego spędzania wolnego czasu i sportową przygodą.

Prowadzone przez nas lekcje gry w tenisa kierowane są do wszystkich, bez względu na wiek, którzy poszukują odpowiednich dla siebie form aktywności fizycznej i jednocześnie pragną miło i aktywnie spędzić czas.

Aktivteam Regulamin AKTIV TEAM - tenis

^ do góry

fb