strona główna >> tenis >> oferta dla firm

oferta dla firm

Oferta dla instytucji, firm i korporacji, które dbają o dobro swoich pracowników. Atrakcyjne warunki współpracy. Poprzez trening, pracownicy poprawiają koncentrację. Tenis bardzo korzystnie wpływa na sprawność psychofizyczną. Stwarzamy Państwu możliwość docenienia pracowników przez wręczenie im karnetów, które mogą być wykorzystane przez nich samym, jak i ich rodziny.

Tenis cieszy się niezwykłą popularnością w świecie ludzi biznesu. Sport ten przynosi rozluźnienie po ciężkim dniu pracy, sprawia że patrzy się na wiele nurtujących spraw pod innym „świeżym” kątem.

Mecze tenisowe są także doskonałą okazją do luźnych rozmów na tematy dotyczące własnych przedsięwzięć i inwestycji. Dlatego warto na towarzyskie rozgrywki tenisowe przygotować się pod względem technicznym. Treningi z instruktorem tenisa doskonale przygotują Państwa do towarzyskich rozgrywek na korcie, podniosą efektywność gry oraz pozwolą na zastosowanie w niej odpowiednich elementów technicznych.

Instytucjom, firmom i korporacjom, które pragną przedstawić swoim pracownikom innowacyjne formy motywowania, premiowania proponuję umowę trenerską. Umowa obejmuje szkolenia pracowników w wybrane, określone dni tygodnia na wybranych przez firmę kortach na koszt zlecającego. Szkolenia te odbywają się indywidualnie lub grupami zgodnie z oczekiwaniem kontrahenta. W ramach umowy trenerskiej co pewien czas mogą być przeprowadzane rozgrywki pomiędzy pracownikami danej firmy, mające na celu lepszą motywację grających oraz zapewnienie im możliwości sprawdzenia umiejętności nabytych podczas treningów.

^ do góry

fb