strona główna >> tenis >> tenisowe przedszkole

tenisowe przedszkole

To zajęcia dla najmłodszych dzieci (wiek 4-9 lat). Jego zadaniem jest zainteresowanie grą dziecka, poprzez:
- rozwój sprawności najmłodszych przyszłych tenisistów
- zapoznanie z tenisem poprzez gry i zabawę
- rozwijanie sprawności fizycznej potrzebnej przyszłemu mistrzowi gry w tenisa

Dzieci z chęcią poznają zasady gry w tenisa, gdyż lekcje dostosowane są do ich umiejętności ruchowych, a forma zabawy sprawia, że mali mistrzowie tenisa nie mogą doczekać się następnego treningu.

Uczniowie rozwijają swoją koordynację ruchową jak również poznają technikę i elementy taktyki gry w tenisa. Zapewniamy Rozwój ogólnofizyczny i indywidualne podejście do każdego ucznia. Bieżąca ocena postępów.

W każdy przeprowadzany trening wkładamy pasję i serce, dzięki temu szkółka tenisa cieszy się rosnącym powodzeniem wśród wszystkich podopiecznych. Posiadane kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w charakterze instruktora tenisa gwarantują w pełni profesjonalne podejście do zajęć oraz ich najwyższy poziom.

Rodzicom, którym zależy na tym, by ich małe pociechy uczyły się grać w tenisa, a nie mają możliwości osobistego przywożenia ich na zajęcia, proponujemy usługę dowozu dziecka na korty. Jej koszt określany jest na podstawie indywidualnych ustaleń z rodzicami.

Każdy mały tenisista po pewnym okresie nauki może otrzymać specjalnie dla niego e-mail ze zdjęciami z treningów „małego mistrza", które są wspaniałą pamiątką dla rodziców i dzieci, często stanowią także miły prezent dla dziadków, którzy także aktywnie śledzą postępy swoich ukochanych wnuków.

^ do góry

fb